Sportovní dětský tábor Peksův mlýn

V roce 2023 tábor nebudeme pořádat.

Letní prázdninové dobrodružství v nádherné přírodě plné kamarádů, atletiky, gymnastiky a míčových her.
Tábor je zaměřený na všestrannou pohybovou průpravu. Děti se formou zábavných her seznámí se základy atletických disciplín, gymnastickou průpravou, míčovými hrami, lukostřelbou, úpoly. Víme, že děti v tomto věku potřebují především všeobecně zaměřenou pohybovou přípravu, kterou jim naservírujeme tou nejzábavnější formou.


Na co se můžeme těšit?
Na děti čeká pestrý program se spoustou her a zábavy. Celým týdnem nás bude provázet celotáborová hra, která nás všechny vtáhne do děje. Naučíme se základní táborové dovednosti. Užijeme si dva plné vagóny sportovních her a soutěží, a nebude chybět ani parádní táborová diskotéka. Pro ty odvážnější bude připravena i stezka odvahy. Děti si také budou moci vyzkoušet spoustu deskových her. Pro odpočinek s sebou vezmeme spoustu deskových her, které budou moci děti vyzkoušet.Kde budeme spát a co budeme jíst?
Ubytování v chatkách a stravování v hlavní kamenné budově je zajištěno v areálu Peksův mlýn.
Bříška si naplníme 5x denně a samozřejmostí je také celodenní pitný režim.
Děti jsou podle věku rozděleny do družstev a dohled i program zajišťují zkušení oddíloví vedoucí, na náš tábor jedoucí. O děti je tak maximálně postaráno a mohou si užít senzační týden letních prázdnin.
Letní tábor pro děti Peksův mlýn
Letní areál Peksův mlýn leží v zalesněném údolí řeky Želetavky u Vranovské přehrady, asi 2 km od hradu Bítov a Cornštejn.  V areálu tábora jsou čtyřlůžkové chatky, bazén, volejbalové i fotbalové hřiště, venkovní i vnitřní stolní tenis. Výhodou tábora je ideální umístění v přírodě u říčky, avšak s dobrou dostupností, vlastním zázemím ( kuchyně, sociální zařízení a ošetřovna s izolací v budově, pro případ horšího počasí s klubovnou i jídelnou )
Adresa do tábora: LDT Peksův mlýn, Zblovice 671 07


Věk
Tábor je určen pro děti od 6 let, které po prázdninách zahájí školní docházku.
Pokud se rozhodnete přihlásit předškoláka doporučujeme, aby si s sebou vzal kamaráda či sourozence. Letos s námi mohou jet děti do 15 let.
Termín
V roce 2023 tábor nebudeme pořádat.
Cena
—- ,- Kč


Cena zahrnuje – dopravu z Brna, ubytování 7 nocí, stravování 5x denně, celodenní program, pitný režim, upomínkové předměty