O nás

Rodinné centrum Opička vzniklo v roce 2012 za účelem pořádání akcí pro děti a rodiče z Rohozce. Pořádali jsme různé jednodenní akce pro děti a rodiče a také kroužek pro děti z Rohozce. V kroužku jsme se věnovali sportovním, výtvarným i hudebním aktivitám a nacvičovali jsme vystoupení pro veřejnost.

Cílem rodinného centra je podílet se na aktivním trávením volného času dětí, rodičů i prarodičů. Nabízíme pobytové akce pro děti a dospělé, jednodenní akce jako je mikulášská besídka, karneval, dětský den.

Budeme rádi, když se k nám připojíte!

Kolektiv:

Bc. Nikča Černošková

Jsem maminka 3 holčiček, mám vystudovanou sociální pedagogiku a volný čas. Dlouhá léta jezdím na tábory jako vedoucí, organizuji různé kroužky a akce pro děti.  Snažíme se děti vychovávat jinak, zajímáme se o alternativní výchovu především o montessori pedagogiku. V roce 2020 jsem absolvovala kurz Respektovat a být respektován. Ve volném čase se věnuji šití oblečení a tvoření s dětmi. Také se ze mě stala ambasadorka Elihandmade a půjčuji její nosítka a šátky.

Bc. David „Dejv“ Jílek

Jsem studentem tělesné výchovy a zeměpisu na Masarykově univerzitě v Brně. Od září 2021 působím jako průvodce v lesní školce. Několik let působím jako instruktor různých sportovních aktivit (kajak, in-line bruslení, lyže atd.) a také jezdím jako vedoucí na dětské tábory. V minulosti jsem vedl turistický kroužek pro děti v Olomouci. Mezi mé zájmy patří cestování, příroda a sporty všeho druhu. Aktivně se věnuji basketbalu momentálně v týmu SK Renocar Podolí.

Mgr. Peťa Novotná

Jsem učitelkou tělesné výchovy a přírodopisu na základní škole. Několik let jezdím jako vedoucí na dětské tábory a jsem instruktorkou lyžování, in-line bruslení apod. 3 roky jsem působila jako trenérka basketbalu mladších dívek. Baví mě vymýšlet různý program pro děti, ráda hraji divadlo, tancuji, hraji na ukulele a ráda dětem předávám své znalosti o přírodě.

Mgr. Roman „Čenda“ „Lama“ Černošek, DiS.

V roce 2005 jsem ukončil studium na Palackého univerzitě v Olomouci v oboru rekreologie. Již na studiích jsem se věnoval práci s dětmi především jako oddílový vedoucí a sportovní referent. Býval jsem aktivním hráčem a trenérem basketbalu v klubu SK UP Olomouc .Největší radostí v životě je pro mě má rodina moje žena Nikol a děti Amálka, Rozárka a Leontýnka. Mým druhým koníčkem je zpracování účetnictví pro právnické a fyzické osoby.